Za rok o krok dál

Co se u nás stalo za rok 2022? Začátkem jara jsme spustili e-shop pro německy mluvící zákazníky, přes letní prázdniny přestěhovali sklad i kanceláře do nových prostor, na podzim vyhráli jihočeskou Firmu roku a celkově jsme vzrostli o 45 % (také díky expanzi do zahraničí, kde jsme oproti roku 2021 ztrojnásobili naše tržby). Děkujeme za to vám všem, kteří u nás nakupujete!

Nejprodávanější položkou u nás bylo Měřidlo Plus 12, takže nás těší, že vnímáte důležitost toho, jak si před koupí bot správně změřit nohu. Mezi nejoblíbenějšími produkty nechyběly ani impregnace a další přípravky pro řádnou péči o obuv, díky kterým vám boty od nás vydrží mnohem delší dobu.

V kategorii dětské obuvi zvítězily bačkory Beda, což nám jenom potvrdilo, jak můžeme být hrdí na naše české výrobce. Dospělý sortiment ovládly tenisky Anatomic, které jsou díky cenové dostupnosti vhodným kompromisem pro začátky s barefoot obuví.

Tyto značky patřily také mezi nejhledanější, dále ještě Froddo, Bobux, Protetika, Affenzahn, Bundgaard, Jonap, Camper a jiné. Náš web přilákal úžasné 2 miliony návštěv, nejvíce samozřejmě ve vrcholech sezóny, ať jarní, letní, back to school či zimní. Tleskáme vám!

Kromě produktů u nás návštěvníci procházeli a pročítali novou vzdělávací sekci Barefoot Akademie, plnou zajímavých faktů o našem pohybovém aparátu. Nechyběly pravidelné srovnávačky bot, inspirativní Lifestyle články i mnoho obsahu na našem Facebooku a Instagramu.

Víme, že jdeme vpřed díky zákazníkům, a tak se i v roce 2023 budeme snažit pro vás zajistit pohodlný nákup pohodlných bot. Pozitivní zpětná vazba v podobě 98% spokojených zákazníků na Heurece a 4,6 hvězdiček na Google nám ukazuje, že má naše práce smysl. Děkujeme!