Boty do kanceláře

Zahrnuje Vaše práce celodenní sezení u počítače či jinou kancelářskou rutinu? Dáme Vám tři tipy na pohodlnou obuv do kanceláře.

Obsah článku

Neformální přezůvky do kanceláře

Pokud Vám dress-code v práci umožňuje nosit cokoliv, hodí se mít v kanceláři nachystané přezůvky. Ponožkoboty snadno smotáte do šuplíku, jsou dostupné v různých barevných kombinacích a budete se v nich cítit téměř tak pohodlně, jako byste chodili v ponožkách.

Přezůvky do kanceláře

Standardní obuv do kanceláře

Jestliže nemáte povinnou formální obuv, ale přezůvky by u Vás v práci budily zbytečný rozruch, pak se nabízí stylové tenisky, sandály, celoroční boty, případně pro dámy ještě kozačky. Na rozdíl od běžných bot, kde si mačkáte prsty dlouhé hodiny, v barefoot botách budete mít dostatek prostoru a s ním spojeného pohodlí.

Tenisky do kanceláře

Formální boty do kanceláře

Pokud se pohybujete ve vysoce byznysovém prostředí, budete potřebovat společenské boty. Pánské polobotky do špičky a dámské střevíčky na podpatku ovšem představují to nejhorší pro přirozené fungování Vaší nohy. Naštěstí najdeme i společenské barefoot boty, pro pány stylové polobotky s anatomicky tvarovanou špičkou a pro dámy slušivé balerínky či lodičky bez podpatku.

Společenské boty do kanceláře

Ať vyberete kteroukoliv ze zmiňovaných variant, Vaše nohy Vám jistě poděkují! A pokud stále ještě váháte, jaké boty do kanceláře pořídit, ozvěte se nám na chatu, e-mailu či zákaznické lince, rádi Vám s výběrem poradíme.