Affiliate program

Naším cílem je představit zdravé barefoot obouvání co nejvíce lidem. Ukažte Little Shoes návštěvníkům svých stránek a získávejte provize z jejich nákupů - za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek a nakoupí na Little Shoes, získáte provizi.

Proč se stát partnerem?

Nejen že se budete podílet na objevování nového trendu obouvání, ale zároveň máte možnost získat zajímavé odměny až do výše 8 % z hodnoty objednávky. Ukazujeme novinky ve zdravém obouvání našim zákazníkům a máme širokou nabídku barefoot bot pro děti i pro dospělé. Provizní program běží v affiliate síti eHub, která zajišťuje nepřetržitou technickou podporu.
 

Jak můžete začít?

  • Zaregistrujte se do affiliate programu
  • Obdržíte přihlašovací údaje do sytému
  • Vyberete si vhodný formát reklamy, umístíte ho na své stránky a začnete vydělávat
 
 

Jak dostanete odměnu?

Reklamní formát, který na své stránky umístíte, bude obsahovat unikátní odkaz, který identifikuje návštěvníka právě z vaší stránky. Systém společnosti eHUB je schopen návštěvníka sledovat až do okamžiku dokončení objednávky. V tu chvíli vám uzná odměnu. Odměna se vyplácí každý měsíc a její aktuální výši můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.
 

Co by vám ještě nemělo uniknout?

Platnost cookies je až 14 dní. Pokud tedy návštěvník klikne na banner nebo odkaz na vašem webu a do až 14 dnů udělá objednávku, vznikne vám nárok na provizi. Společnost eHUB s.r.o. je operátorem veřejné affiliate sítě. Partneři uzavírají smluvní vztah s eHUB, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. eHUB s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím své affiliate sítě a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu Little Shoes.