Věrnostní program

Odměňujeme věrné zákazníky! Nakupujte u nás pravidelně a nabídneme vám stálou věrnostní slevu na celý nákup, stejně jako pravidelné speciální slevy na vybrané značky.

Pravidla fixních věrnostních slev

Na věrnostní slevu ve výši 3 % na celý nákup mají nárok ti registrovaní zákazníci, kteří na našem e-shopu za uplynulých 12 měsíců nakoupili zboží alespoň v hodnotě 10 000 Kč.

Na věrnostní slevu ve výši 5 % na celý nákup mají nárok ti registrovaní zákazníci, kteří na našem e-shopu za uplynulých 12 měsíců nakoupili zboží alespoň v hodnotě 20 000 Kč.

Tyto slevy jsou věrným zákazníkům započítány automaticky při nákupu. Nárok na slevu můžete ověřit po přihlášení v klientském centru v sekci Moje slevy.

Bonusové slevy

Do věrnostního programu navíc zařazujeme pro věrné zákazníky pravidelné slevové kódy na vybrané značky a to až do výše 30 %. Jedná se o unikátní kódy, které nelze získat jiným způsobem.

Slevy jsou průběžně obměňovány, bližší informace o aktuální nabídce najdete po přihlášení v klientském centru v sekci Moje věrnostní slevy.

Bonusové slevy fungují formou slevových kódů, které je nutné ručně zadat při objednávce. Tyto slevové kódy platí výhradně pro věrné zákazníky, nelze je tedy poskytnout dále. Zároveň je nelze využít na již zlevněnou obuv.

Jak se stát věrným zákazníkem?

Věrným zákazníkem je automaticky každý registrovaný zákazník, který u nás v celé nákupní historii daného profilu nakoupil za více než 10 000 Kč. Svou zákaznickou skupinu můžete ověřit v klientském centru v sekci Moje slevy.

Shrneme-li uvedené výše, bonusové slevy platí pro všechny věrné zákazníky, ovšem fixní věrnostní slevy jsou podmíněné nákupní historií za poslední rok. Slevy jsou vázané na nákupy zde v e-shopu.

V případě nesrovnalostí se nám neváhejte ozvat.