Jsme větší!

Stejně jako rostou nohy i my jsme zase o kus vyrostli!

Doteď jsme měli prodejnu zaplavenou zásilkami e-shopu, vedle showroomu se mačkali v kancelářích (společně s botami k naskladnění) a krabice s botami ležely různě po garážích, protože sklepní sklad narvaný po strop nepostačoval. Ale to už je všechno hudba minulosti, protože jsme konečně v novém! Respektive ve velice starém areálu bývalé písecké textilky Jitex, ale nově rekonstruovaném prostředí s obrovským prostorem pro sklad a kanceláře.

Sklad

Dobře, zas tak velký prostor to není, opět ho máme plný bot, ale díky většímu místu i modernějšímu skladovému systému zvládáme teď kmitat a odbavovat daleko rychleji, takže vesele objednávejte a my zase budeme objednávat nové boty na sklad. Místa máme dost! To samé platí i pro naše kanceláře, takže pokud chcete za námi osobně (nikoliv za koupí bot), budete muset o kousek dál z centra, na adresu U Vodárny 1506, budova 4, ale zato tu poměrně dobře zaparkujete autem.

Důležité je, že kamenná prodejna barefoot bot zůstává na svém původním místě - Švantlova 2711, Písek. Pozitivní zprávou je, že od půlky srpna rozšiřujeme otevírací dobu, takže se k nám dostanete i v pondělí a ve čtvrtek a věříme, že tím eliminujeme návaly a čekání. Zároveň o půl hodinky prodloužíme otevíračku pro ty z vás, kteří k nám jedete z daleka nebo pracujete do pozdějšího odpoledne.

Prodejna

S odvezením části skladu do Jitexu bude nyní na prodejně z našeho obřího sortimentu k vyzkoušení bohužel už jen část, stále ale myslíme na dětské i dospělé nohy různých proporcí, kterým máme co nabídnout. Navíc vždy si můžete zboží objednat na e-shopu k vyzkoušení na prodejně! Systém je úplně jednoduchý:

  1. Z pohodlí domova si zde na e-shopu projdete celý sortiment a vyberte jedny, dvoje, troje, patery boty, které se vám líbí.
  2. Boty si v požadovaných velikostech rovnou skrze e-shop objednáte, dopravu zvolíte Osobní odběr, Písek - Švantlova 2711 a platbu V hotovosti při převzetí.
  3. My vám boty nachystáme, převezeme na prodejnu a dáme vědět e-mailem, že se můžete v následujících dnech stavit.
  4. Na prodejně si vše vyzkoušíte, případně se i poradíte s prodavačkami, které vybrat.
  5. Zaplatíte a odnesete si jen ty boty, které si vyberete. Zbylé položky z původní objednávky odvezeme zpátky na hlavní sklad, máme to kousek.

Výše zmíněné není podmínkou. Určitě můžete přijít jen tak a nechat se inspirovat na místě. Do regálů vystavíme více bot a doplníme další radosti jako školní batohy, tašky, láhve, hračky, deštníky, ...

Prodejna

Doporučujeme zároveň sledovat náš Facebook a Instagram, aby vám neunikly nejnovější přírůstky.