Pojďte se mnou na veletrh obuvi Kabo

Když jsem na obuvnický veletrh Kabo jela poprvé, platila jsem vstup a neznala ani nohu, natož bosou.

Teď jsem součástí té komunity, pozvánky nám posílají vystavovatelé, pokecám se známými prodejci, přátelskou konkurencí a o barefooty není nouze. I když klasika je stále v přesile, už nejsme za exoty.

Pojďte na Kabo zpětně se mnou - nakouknout, co nás čeká v bosobotém světe.

Pegres

Pegres předčil má očekávání. Co víc si přát než dokonalou špičku, kterou upravili po loňské kritice, že původní na bosých Pegreskách byla prostorná, ale kulatá. Nová čistě barefootová řada je v prstové části anatomicky tvarovaná, v patě úzká, bačkory vzdušné, celoročky prakticky olemované obdobně jako celoroční Pan od Solerunner. Jsou prostě skvělé jak dětské, tak dospělé. Zimní v tomto modelu ale nebudou, potěšte se tedy přezůvkami, sandály a celoročkami. K dispozici v létě/na podzim.

Pegres barefoot

 

nová řada Pegres barefoot

Froddo

Nová řada Froddo je perfektní a podzimní na úspěch naváží. Kotníčkové na 2 suché zipy jsou elegantní, univerzální, v klasické Froddo barevné paletě. Šmrnc do jejich řady vnáší model ve stylu chelsea. Asi méně praktické, ale neodolatelně krásné! Ale s kožíškem nebudou :-((((

PicMonkey Collage-14

 

Anatomic

Něco na styl Slipstopů. Se skvělým tvarem špičky, protiskluzovou podrážkou a neoprenovým svrškem. Boty do vody, na rozpálené plochy a horkého písku. Cenově příznivější, na trochu silnější ale úplně flexi podrážce v porovnání se Slipstop.

PicMonkey Collage-6

D.D.Step

D.D.Step pokračuje s kompromisní řadou na vyšší nárt 018 o 063, nebudou chybět podzimní a zimní držáci. Novinkou je barefootová řada 070 s anatomicky tvarovanou špičkou, úplně měkkou podrážkou a trochu užší patou. Těším se na jejich podzimní i zimní verzi z líbivých kůží s jemnými detaily a dětskými motivy.

D.D.Step

D.D.Step barefoot

Bundgaard

Bundgaard novinkou jsou kozačky. Malé skvostné petit i větší designem sportovnější walk a pokračování různobarevných stávajících modelů obou řad petit i walk. Zateplené holínky se zatřpytí a najdeme některé modely na lehčí, ale více kluzké podrážce i na stávající traktorovitější, ale do sněhu praktičtější vyšší gumě.

Bundgaard

Protetika

Protetika zapracovali na vzhledu, za skvělé ceny budou boty dostupné až do vel. 35 ve spoustě barev a 2 modely s membránou.

Protetika

Affenzahn

Affenzahn jarní jsou nádherné, opět plné skvělých detailů, designem jedinečné a dokonale flexibilní. U nás v březnu!

Affenzahn
 

Ricosta

 
Ricosta už u nás čeká na své naskladnění a nebude chybět pár kousků jejich roztomilých prvních botek pro úzkonožce ani na podzim a v zimě.
  
Ricosta
 
O Jonap v předchozím článku, o Beda v předpředchozím!
 
Zase v létě na Kabu ahooooj!
 
Barefoot boty
 
 

 

 

 

 

 

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?