Láska jménem Ahinsa

Dojela jsem do Koryčan, do bývalého sídla Koryny do průkopnických Ahinsa. Vědět, co mě tam čeká, stavila bych se na benzínce umýt si nohy aspoň v umyvadle...

 

kupte si Ahinsy, zaslouží si to - vaše nohy i ty boty.

Vždy pozitivní a nadšená Marcela byla stejně milá, jako kdybych nepřijela s 40ti minutovým zpožděním. Barefootový guru Lukáš Klimpera mne uvítal slovy dobrý den a jsem si jistá, že mi ho opravdu přál. Aby byl krásný, něčím hezký. Co říká, to i myslí. Věřím mu vše. Vážím si Lukáše jako člověka, fyzioterapeuta, někoho, kdo dal barefootu v Čechách mnohem víc než tisíce párů Ahinsa bot. Obdivuji ho i jako podnikatele s nejlidštější tváří. To se nese celou firmou..

Kdo můžete, kupte si Ahinsy. Prosím. Z těch bot to září, s jakým rozmyslem a citem jsou vyrobené, jaké materiály jsou použité, střihy do detailu promyšlené, stvořené s jediným cílem - co nejlépe vás obout. Jak je sympatický Lukáš, tak celý tým. Ta firma má ducha. Proto se těším na své první speciální Ahinsy. Už se mi připravují v modernizované dílně, kterou jsem mohla okouknout. PicMonkey Collage-16

Že jsou Ahinsa lokální a nenalítají/nenajezdí ani jich části půl světa je jen jeden z mnoha důvodů, proč si obout právě je. Jsou originální, veganské, navrženy zkušeným fyzioterapeutem a dostupné u nás v Little Shoes!

MŮJ PODOSKOPICKÝ ZÁŽITEK

Pak jsem s trochou rozpaků sundala boty a ponožky (nové, takže jsem všude měla ty malé žmolky a barevně se v obličeji sladila s lakem na nehty) a poprvé v životě vystoupila na podoskop. Vyslechla si pochvalu o rozložení váhy mezi patou/špičkou, vypracovanou klenbu a doporučení opírat se více o vnější stranu nohy a odvíjet tak i krok, opřít se do prstů. Jsou to drobnosti, na které teď při chůzi myslím a v nových teniskách na to budu myslet dvojnásob. Detaily, ale i mé bezproblémové nohy mohou našlapovat lépe, snad za to budu ve stáří vděčná.

A pak se stal zázrak. Ukazovala jsem, jak na pravé noze umím celkem hezky hýbat prsty, i jednotlivě, roztáhnout je od sebe. Ale má levá noha to samé vůbec neumí. Malíček tam leží jak mrcha a na podněty z mozku nereaguje, nefunguje. A to se po skoro 37 letech během minuty změnilo. Lukáš naučil můj prst se hýbat, pár banálních cviků a šlo to. podoskop vyšetření nohou

Asi nebudu mít díky hýbacímu levému malíčku nohy šťastnější život, ale nevěřila bych, jak markantní pokrok lze udělat krátkým cvičením. Za to věřím, že budu mít život šťastnější, když budu spolupracovat s výrobci jako je Ahinsa. Jsou to mí oblíbenci a věřím, že budou i vaši.

Plánujeme s Lukášem přednášku v Písku v nové prodejně, abyste se mohli na stejné euforické vlně svézt i vy! Termín nemám, sledujte náš FB... upřesním, kdy nás Lukáš poctí svou přítomností a obohatí vaše nohy o správné kroky a cviky.

  

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?