Dilema SS2021

Srpnové Kabo a s ním spojená návštěva výrobce Jonap a dodavatele Bobux mi nasadila brouka do hlavy. V objednávání na jaro/léto 2021 musím být selektivní, protože barev a vzorů je víc, než naše regály ve skladu a cash flow unese.

Froddo

se drží osvědčených jednobarevných modelů, kombinuje v barfootové kolekci tkaničky s gumovou tkaničkou a suchými zipy a hlavně rozšiřuje velikostní řady celoroček na 23-40! Plátěnek/bačkor se dočkáme ve více variantách, pokračují různé střihy prewalkers a objednávám i něco málo z uzavřenějších sandálů.

Froddo jaro/léto 2021 

Bundgaard

rozšiřuje barevnou škálu měkkých modelů Petit celoročních i sandálkových, stejně tak vedle jednobarevných holínek přibydou i oblíbené s potiskem. Obdoba známějších Froddo prewalkers má skvělý tvar špičky a bude u nás nově také k mání. I walk budou barevnější. 

Bundgaard%20petit%20a%20hol%C3%ADnky

Přimhouřila jsem obě oči a dám šanci i pár párům krýsných sandálků, které mají hezký tvar špičky, pevnější patu, což valgózní kotníky hledají, bohužel sice měkkou, ale celkem vysokou podrážku (která nakonec bude trochu subtilnější, ale barefootových parametrů nedosáhne). Krásné a měkké jsou i nové tenisky, designem zas trochu jiné, ale tvarem špičky žádná sláva, tak možná pro nějaké úžkonožky s nedominantním palcem.

Bundgaard SS2021

Protetika

bude pokračovat ve skvělých Berg sandálách, kde se dočkáte více barevných variant, kožených celoročkách i teniskách s prodyšné tkaniny. Vzniká i nový model sandálů pro dospělé, který má hezký tvar špičky, vyměkčenou stélku, svrchní část budou podle sesbíraných podnětů prodejců ladit, aby byl více atraktivní a pohodlný.

Protetika 

Lurchi

je dětská verze známějších Salamander a největší překvápko Kaba. Boty střihem nejpodobnější s Filii a barevně s Froddo. Cenou o něco příznivější než německé Filii, podobně flexibilní. Textilní tenisky působí maličko vyšší v nártu a méně vzdušné, za to odolné.

Lurchi barefoot

D.D.Step

mají vše, co potřebují ke štěstí milovnice třpytek, jednorožců, princezen a růžové. Chlapci také najdou oblíbené motivy, které jako matka 3 holčiček neumím správně pojmenovat :) To vše na odolných super měkkých podrážkách, antomicky tvarovaných špičkách za sympatické ceny. 

D.D.Step jaro 2021

D.D.Step chlapecké

Ricosta

je pastva pro oči a jistota, že i nejhubenější nožky můžou mít barefooty.

Ricosta

Jonap

září barvami, vzory, potisky. Mnohem víc variant a best sellerem budou, tipuji, cenou velmi příznivé látkové tenisky.

JOnap%20jaro%202021 

 

Last but not least nabob spíš třešnička na dortu.

Bobux

tradičně designově jedinečné. Barevné i decentní, celoroční, jarní i letní více i méně barefootové.

Bobux

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?