6,5 hodiny za volantem za výrobním poznáním, 1. díl

Do Beda Židlochovice jsem se chystala tak dlouho, až tam přestali vyrábět. Naštěstí ne nadobro, posun do vlastních prostor o kousek na jih do Vranovic(e) vnesl do dílny nový vítr.

oIAZJOzDSnm3nuxQwvLxjg

Velký sbor, kde jedna činnost hladce přechází v druhou, kde se z velkého kusu kůže/látky stanou malé a zase se jak stavebnice poskládají k sobě. To musí koordinovat silná organizovaná osobnost, která nejen ze pořádného stisku ruky z paní výrobní vyřazuje. Milá, vstřícná, usměvavá, ale s jasným cílem a přísným okem plánuje vše, aby se puzzle složily ve finální produkt a nezapomněly na mé požadavky udělat pásky třpytivé a Denis dát na bílou, nikoli béžovou!, podrážku.  

Silná práce strojů, precizní švadlen, čistá nanašeček lepidla, vše v neuvěřitelně svižném tempu musí běžet jak na páse, navíc s milimetrovou přesností. Každé boty projdou desítkami rukou a když vidíte vybavení dílny, nasazení zaměstnanců i připravený materiál, získáte pocit, že by ty boty měly stát milión.

 Podzimní nabídka zazáří třpytivě černou kůží, nadchne milovníky hladké usně a zbytek novinek si nechám, abych měla o čem psát na podzim :-)

PicMonkey Collage 

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?