Dětský outfit do aprílového počasí

My čekali jaro, a zatím přišel mráz - typické téma přelomu března/dubna. Nemusíte lézt za kamna a krčit se tam celý další měsíc, stačí děti vhodně obléct a můžete vyrazit i do větru a deště. Potřebujete pouze dostatečně odolný outfit:

Kvalitní softshellové oblečení

Ne, nezačali jsme vedle barefoot bot prodávat ještě oblečení, ale přátelíme se s někým, kdo ano. Petra Plemlová vybudovala v Táboře firmu Unuodesign, která se zaměřuje hlavně na funkční oblečení pro děti. Malá garáž už jí dávno nestačí, dnes zaměstnává kolem 70 kreativních kolegyň a výrobní hala o 1 000 m2 obsahuje tisíce metrů barevných látek. Praktické oblečení z nádherných kolekcí si na Unuo.cz pořídilo již přes 300 tisíc zákazníků.

Softshellové oblečení Unuo, barefoot holínky Bundgaard růžové

Softshellové oblečení z táborské dílny vyniká velmi slušnou voděodolností (15 000 mm), která si poradí i se silnějším deštěm. Zároveň jsou díky funkční membráně prodyšné (10 000 g/m2/24h), takže vevnitř udrží sucho a teplo, i když venku fouká. Potěší nejen stylové barvy a designy, ale také praktické střihy kombinované se snadným zapínáním, které zvládnou děti svépomocí. Dejte Unuo šanci!

Kvalitní boty do deště

Vedle funkčního oblečení samozřejmě potřebujete ještě nohy v teple. Tipy na boty do mokra a deště jsme Vám již dávali, a tak jenom zopakujeme, že chybu neuděláte s holínkami, případně botami s membránou na delší nošení. Ať už se chystáte na krátkou procházku, nebo delší výlet, s kvalitním funkčním oblečením a vhodnými barefoot botami si děti užijí pohyb na čerstvém vzduchu i v aprílovém počasí bez omezení.

Softshellové oblečení Unuo, barefoot holínky Bundgaard žluté