Doplňky

Vedle barefoot bot nabízíme různé druhy stylových doplňků. Přípravky pro péči o obuv, doplňkový sortiment ponožek a vložek do bot, pomůcky pro stimulaci chodidla, ale také designové kolekce batohů, deštníků či lahví. Jako vhodné dárky pro děti poslouží motorické hračky, dospělé pak potěší dárkové poukazy. Celkově můžete vybírat z několika stovek doplňků, jejichž doručení zvládáme do druhého dne.

1 položek celkem

Cena

329330
1329330

Značky

Výrobce

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Smell well pink zebra
329 Kč
10694

Drobnosti pro lepší zážitek

Dobrý pocit z chůze nezávisí čistě jenom na botách. Ponožky a vložky do bot přináší tepelný komfort, péči o obuv pak zajistí přípravky všeho druhu, díky kterým vaše barefoot boty vydrží mnoho sezón. Senzomotorické koberce simulují přirozené prostředí, houpací prkna zlepšují stabilitu, speciální hračky rozvíjejí jemnou motoriku. 

Základem výběru správných bot je vždy přesné měření délky a šířky chodidla, které vám poradí, jakou velikost bot koupit. Přesně k němu si můžete pořídit i měřidlo Plus 12, se kterým snadno odhalíte rozměry vnitřku boty.

Jako praktický doplněk k zakoupené barefoot obuvi pak mohou, zejména pro děti, skvěle sloužit značkové deštníky, láhve či batohy a tašky, do kterých snadno schovají všechny potřebné i nepotřebné věci, ať už do školky, do školy, na kroužek, na prázdniny či společnou dovolenou.