Veletrh Kabo, jaro bude barefootově pestřejší

Obrat o 90 stupňů.

Na obuvnickém veletrhu Kabo jsem byla asi před rokem a půl, bylo to rychlé. Po barefoot ani památky a výrobci vesměs vysvětlovali, jak jsou bosoboty škodlivé a obhajovaly své klasické modely, odpružené podrážky, anatomicky tvarované stélky... 

Letos jsou na Kabo víceméně stejní výrobci, nově s barefoot řadami, hurá. Pár bosých nebo alespoň kompromisních modelů má své místo v regálu i katalogu a okolo nich se točí nejvíce zájemců a objednávek až výrobci nestíhají produkovat.

Kabo%20nov%C3%A9%20barefoot%20modely 

Vrátila jsem se s úsměvem.

Raduju se z rozšíření nabídky, spousty modelů a střihů barefoot bot, které určitě padnou na útlé kotníky i ty nejbaculatější nožky. Tleskám lokální produkci, pokroku ve výběru materiálů, kvalitě zpracování. Konkurence dělá divy a výsledkem jsou hezké boty na flexibilních podrážkách s perfektním tvarem špiček a příslib včasného dodání jarní kolekce různých znček.

Kabo dětské barefoot bačkory 

Je to obrovský krok vpřed, spíš skok. A já věřím, že za rok bude ještě lépe, že si každý výrobce najde svůj rukopis, vloží do produktů ještě více vlastní originality a invence, za stávajícími modely teď trochu prosvítá inspirace tradičními zahraničními výrobci... 

Kdo první konvertuje?

Zatím barefoot myšlenku spíše přijímají, začínají v takových botách spatřovat určitou možnost, skálopevně přesvědčeni o nich nejsou. Jdou ale dobrou cestou, zkouší, naslouchají, sledují a já věřím, že dřív nebo později se najde další výrobce, který se vyprofiluje jako ortodoxní bare příznivce a dá do výroby i bosochodeckou duši.

 Kabo výrobci barefoot bot

A které tedy budeme mít?

 Ještě nevím, včera jsme vybírali, někde si i plácli, jinde si zavoláme, někde se teprve potkáme... Inspirace a kontaktů máme hodně a novinky budou na tuty.

Kabo zboží 2019