Prázdninová hymna

Kůůůpte si boty, na vejšlap i do roboty.

Holky, kluci, páni, dámy, zvládnete to hravě s námi.

Kdo dřív přijde, ten dřív mele, zásoby jsou velké, ale omezené.

Prázdniny na krku, u nás máte záruku.

S Little shoes nemůžete šlápnout vedle, jedle :-).

Pár akordů a mohla by z toho být lehce infantilní firemní hymna nebo znělka podcastu. Ale až takové ambice tento příspěvek nemá. Jen, pouze, prostě a jednoduše jsme vám chtěli dát najevo, že s námi, tedy spíš s našimi botami, můžete v létě počítat, ať už budete kdekoliv!

Keen cox a Skinners

Na fotce: Ponožkoboty Skinners, které vás neochudí o žádný podnět z krás přírody a outdoorové Keen, vděční držáci, kterým nevadí voda ani náročný terén. Osvěžíte se a za půl roku zahřejete z termosky Les Artiste a svačinu zabalte do ekologických bambusových svačinových dóz. Vše potřebné unese dětská krosna Deuter.  

KAM?

Znáte to, štěstí přeje připraveným a drobný náskok nikdy není na škodu. Vaše nohy brzo chytnou toulavou, chodníky měst se rozpálí do běla, mladí a neklidní prchnou na tábory, někteří šlápnou do pedálů, starší a rozumní se uklidí do stínu pod fíky, komu nohy otékají, vyhodí je na stůl a nejmenším jen budou vykukovat z krosny u táty na zádech.

vivo sport

Na fotce: prodyšné tenisky ze síťoviny Vivobarefoot Primus.

Navzdory počasí 

Bylo by fajn courat se celé léto rosou v trávě bosky, ale... mít v botníku připravené vhodné pneu na vaše nohy pro různé příležitosti je pro klid v duši a last minute výpravy naprostou nezbytností. Ať vás déšť nezastaví a brainstorming o trávení volných dnů není limitovaný.

membrána Beda

Na fotce: celokožené voděodpudivé boty Beda s membránou, sofshellové kalhoty Fantom, praktická bunda Didriksons.  

Mějte krásné léto, v tramtárii nebo za humny, protože není to o tom kde, ale s jakou náladou. A jestli vám ke štěstí pomůže pohodlí od nohou, jsme tu pro vás, online i in natura v písecké kamenné prodejně. sportovní trekové boty

Na fotce: sportovní Xero Prio Violet s terénní podrážkou. 

Hurá na prázdniny a děkujeme Malým dobrodruhům, že nás vybavují od kotníků nahoru. Navíc naše boty si můžete vyzkoušet právě v jejich prodejně v Čakovicích v Praze vedle Globusu. Stačí na konci objednávky vybrat osobní odběr v Pro malé dobrodruhy a spojit nákup bot s pořízením dalších prázdninových must have. A nepadnoucí obutí necháte na místě, o vrácení se postarají právě oni.

Keen outdoor

Na fotce: voděodpudivé trekové boty Keen, sportovní legíny Angel s bezpečnostními reflexními prvky a sportovní mikina Progress.