Paperkrane

paperkrane

„FUN-(zábavné)-kční boty!“ 

O značce

PaperKrane je destinace pro dětskou obuv a spojuje zábavu s funkčností. Počátky značky v roce 2012 vedly k tomu, že se vyvinula z jednoduchého ručního podnikání do průkopnického dětského módního podniku se specializovanou klientelou, která sahá od Austrálie a Nového Zélandu po USA.

Zajímavosti 

Firma je vedená kreativním partnerstvím Kate Corleison a Zary Cooper. Kate a Zara hledaly ideální místo, kam by mohly své výrobní sny zadávat.Malá továrna ve Vietnamu si je získala ve svém slibu umožnit návrhářskému duu dodávat obuv ve větším množství při respektování ručně vyráběných kořenů podnikání. Díky předchozím zkušenostem v obuvnickém průmyslu a neustálému používání ručních procesů v celém procesu výroby obuvi věděly Kate a Zara, že našly továrnu, která jim dokonale vyhovovala.

Základním cílem modelu PaperKrane je poskytnout dětem nejlepší obuv, která podporuje děti při přechodu z plazení na chůzi. Lehké a pružné podešve PK napodobují pocit bosých nohou, který prosazují odborníci na dětskou pediatrii, a to nejen dětem, které jim umožňují neomezené hraní, ale také jejich rostoucím nohám, aby se vyvíjely tak, jak to příroda zamýšlela.

 

 

Cena

9982390
19982390
13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem