Vrácení zboží

Co vám nevyhovuje, pošlete nám do 3 týdnů od převzetí zpět. Máme pro Vás levný a rychlý způsob vrácení. Stačí si ve formuláři níže vygenerovat štítek a odnést zboží na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (v případě, že by se vám nepodařilo vygenerovat štítek, stačí na pobočce Zásilkovny uvést kód pro zpětnou zásilku 94029095). Na místě nic neplatíte, my vám z peněz za vrácené zboží odečteme 50 Kč v případě podání v ČR. Odeslat balík touto cestou můžete i když k vám putoval jiným přepravcem. Zboží k nám dle zvoleného přepravce přijde za 4-5 dní, peníze zpět na účtu tak budete mít do cca 10 dnů.

Zboží prosím zašlete nenošenénepoškozené, neznečištěné a v původní krabici/obalu (cedulky pošlete také zpět, nevadí, když je kvůli zkoušení odstřihnete). Obal prosím nepoužívejte jako obal pro zaslání a nepolepujte či nepopisujte jej štítky, adresou apod., děkujeme :-).  

 

 

 
Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?