OmaKing

OmaKing logo

Značka OmaKing:

Estonská rodinná firma s dlouholetou obuvnickou tradicí.

Příběh značky OmaKing:

Dlouholetou historii firmy OmaKing začal pradědeček stávajících majitelů Peeter v roce 1927, který si doma zřídil malou obuvnickou dílnu. jeho kvalitní ruční práce, se kterou opravoval boty a vracel zákazníkům jako nové, si brzy začali všímat lidé z celého okolí. O dvě generace později, v roce 1993, vzniká společnost Ritico OÜ a Peeterův vnuk Rait přináší Estoncům nové lesklé boty.

V roce 1996 navíc přidává výrobu cviček, které se daří vyvážet do Finska. Spokojení zákazníci přibývají i v Estonsku a výroba se stěhuje z prostor bývalé tiskárny do zrekonstruované rozhlasové stanice. K výrobě cviček navíc přibývají teplé pantofle a vložky do bot. S dalším vývojem sandálů a rostoucí poptávkou vzniká v roce 1998 značka OmaKing.

V další dekádě dochází k nárůstu produkce, ale i přechodu kupujících na internet. S tím přichází požadavky na udržitelnost produkce a firma OmaKing zůstává věrná lokální výrobě v Estonsku. Po roce 2014 nastupuje do vedení společnosti Peeterova pravnučka Liis, která kromě udržení tradic rozvíjí i novou značku TOKU.

Naše zkušenosti se značkou OmaKing:

Vzhledem k sympatiím s barefootovým obouváním jsou jejich stélky prostorné a flexibilní, podporují stimulaci plosky a zvyšují komfort i hygienu v botách.

Cena

78211
178211
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem