Bisgaard

Bisgaard logo

Značka Bisgaard:

Dánská značka založená v roce 2005 zaměřující se na dětskou a dámskou obuv.

Příběh značky Bisgaard:

Návrhářka Marianne Bisgaard vedla v dánském Aarhusu obchod s dětskými botami, který se postupně rozrostl na tři prodejny. Společně s výchovou vlastních dětí a zpětnou vazbou od zákaznic si uvědomila, kolik toho ví o potřebách dětí ohledně dětských bot. Pohodlí a komfort byly nejdůležitější parametry pro správný pohyb a vývoj dětských nožek.

A tak v roce 2003 uzavřela malou dohodu se svým manželem Henrikem. Když se vzdá své manažerské pozice a pomůže jí jako obchodní partner rozjet vlastní značku, porodí mu třetí dítě, které si tak přál. V roce 2005 se jejich sen stal skutečností a vznikla společnost Bisgaard vyrábějící dobře střiženou dětskou obuv z přírodních materiálů a s inovativním designem.

Bisgaard je dnes jednou z nejrychleji rostoucích evropských značek na trhu dětských bot a zavedeným mezinárodním podnikem s týmem vysoce profesionálních a energických zaměstnanců. Na výrobu bot se používá pouze pravá kůže, bota musí vždy dobře sedět a mít inovativní design. Bisgaard každý rok produkuje dvě kolekce, které navrhuje a vyvíjí Marianne a její designérský tým. Speciálně vyškolení technici v portugalských továrnách prochází návrhy design po designu, cesta od nápadu a koncepce k fyzickému produktu je tak poměrně rychlá.

Naše zkušenosti se značkou Bisgaard:

  • holínky vhodné na užší nohy - méně prostorné ve špičce, ale i v nártu a v patě
  • špička není optimálně tvarovaná, zužuje se na palcové straně, nedoporučujeme na prsty do vějířku, dominantní palec nebo širší nohu
  • uvnitř bavlna pro odvod potu a komfort
  • 100% přírodní kaučuk, pružný, měkký
  • podešev uhnutelná ve směru chůze, ale tuhá v podélném směru
  • netvarovaná stélka, bez opatku

Cena

899900
1899900
4 položek celkem
gumovky designové
+ další
23359/24
bisgaard holínky
+ další
23356/26
Bisgaard holínky
+ další
19091/32
Bisgaard holínky
+ další
19088/24

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem