Naše první bota

Snímek obrazovky 2017-07-12 v 10.40.51TO JE ONA! 

Do té jsem se zamilovala a kvůli té to celé začalo.Snímek obrazovky 2017-07-10 v 14.52.21

Berenice byl najednou rok, začala chodit a já jí koupila, masově doporučované kotníčkové pevné boty. Chodila v nich jako robot a já se tomu smála. Když ale pak klečela a kroutila nožičky, protože je nemohla ohnout, už mi to sranda nepřišla. Hledala jsem jiné řešení, asi capáčky... jenže všechny mi přišly nudné nebo příliš alternativní, měla jsem představu nějakých šmrncovních cool bot. A pak jsem je našla! V obrázcích na Googlu - capáčky little blue lamb, byla to láska na první pohled.

 V Čechách je nikdo neprodával a minimální odběr u výrobce byl 50 kusů... Riskla jsem to, neodolala a asi se zbláznila, neznámému Číňanovi poslala 20 tisíc.... O pár týdnů později přišel balík a Berinka měla svých prvních 50 párů bot. Nádherných, měkkých, pohodlných, pěkně ušitých, já byla v euforii. V nejhorším bude mít každý den jiné boty nebo si pořídím 50 dětí, to se využije.

fullsizeoutput_2b5

Boty obdivovaly maminky na cvičení, plavání, v herně a kavárnách. Taky mě potěšilo, že i cizí lidi v tramvaji a na ulici chválili krásnou obuv....

 Já, neobchodní povaha, jsem tak hravě prodala první várku zboží. Manžel mi dodal odvahu, objednala jsem dalších 200 párů a začala připravovat internetové stránky. Zpestřit si život na mateřské, zkusit si podnikat, přivydělat si, motivátorů bylo hodně.

Tak mám od roku 2014 malý e-shop, myslím, že výhodou je individuální a, doufám, milý a vstřícný přístup. Snažíme se prodávat, ale i poradit, pomoci s výběrem, doporučit...

A já si plním svůj sen: věnuji se svým, teď už třem, dětem, ale mám kam uniknout od rodinného kolotoče - poskytuji službu zákazníkům, raduji se, když někdo mou snahu ocení a je spokojený, řeším, když někdo spokojený není, pronikám do tajů účetnictví, DPH, cla a zákonů. Čtu si o fyzioterapii, bosé chůzi, obouvání i neobouvání. Učím se komunikovat se zákazníky a nemalou výzvou je pro mě i jednání s dodavateli, aspoň opráším, jinak na druhou kolej odsunutou, angličtinu. Dnes už je mi o něco bližší grafika, web design, tvorba eshopu a začínám mít potuchy o marketingu. Je to pro mě výzva! A díky všem, kdo u mne nakupujete, ta práce mi dělá obrovskou radost.

 

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?