Spolupracujeme

Abychom vám přinášeli ty nejkvalitnější informace, spolupracujeme s odborníky z oblasti fyzioterapie, podiatrie, podologie, přirozeného pohybu, fitness, rodičovské výchovy i dalších souvisejících oborů.

Níže nabízíme přehled vybraných osob či subjektů, jejichž služby vám můžeme srdečně doporučit:

VO2MAX - Šárka Strachová

Šárka Strachová, Záhrobská

VO2MAX je pražská klinika zaměřená na celostní terapii. Nejen pro sportovce ji založila úspěšná česká lyžařka Šárka Strachová (Záhrobská). Pro nejmenší až po seniory nabízí v krásném prostředí nadstandardní zdravotní služby. S fyzioterapeutkami ze Šárčina týmu spolupracujeme na odborných článcích a videích. Kliniku jsme vybavili barefootovým botníčkem, protože součástí jejich terapií je i doporučení vhodné obuvi. Přečtěte si o naší cestě k VO2MAX.

Web: www.vo2max.cz

Sociální sítě: FB - VO2MAX SPORT, IG - vo2maxpraha

MUDr. Michala Knězková (MK life)

Michala Knězková, MK life

Míša je dětská lékařka zaměřující se na první pomoc dětem. Edukuje skrz sociální sítě a odborné kurzy v oblasti prevence, první pomoci, senzomotorického vývoje a věnuje se i vývoji nohy a zdravému obouvání. S radostí jsme byli součástí přípravy minikurzu Dětské nožky, obouvání.

Weby: www.comamdelat.com 

Sociální sítě: FB - MK life, IG - mklife_prvni_pomoc_detem

Fyzionožka - Mgr. Soňa Barvenčíková

Soňa Barvenčíková, Fyzionožka

Soňa vystudovala magisterský obor Fyzioterapie na MUNI. Ve zdravotnickém zařízení ve Veltrusech se věnuje převážně podologii dětí i dospělých, fyzioterapii a úpravě individuálně korigovaných stélek. U dětských klientů řeší s rodiči psychomotorický vývoj a nejrůznější diagnózy. K rehabilitaci často využívá pomůcky od e-shopu Spokonožka, kde je zároveň konzultantkou a poradkyní při výběru produktů, které Spokonožka nabízí. Nám pomáhá s tvorbou odborných článků. 

Weby: www.fyzionozka.czwww.spokonozka.cz

Sociální sítě: FB - FyzionožkaSpokonožka; IG - fyzionozka.cz, spokonozka.cz

Adéla Kišš

Adéla Kišš, Adapt

Adéla se od bojového umění dostala až k lekcím přirozeného pohybu. V Londýně absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů, načež své zkušenosti ze zahraničí jako certifikovaná lektorka přináší zpět do ČR. Soustředí se především na lidská chodidla. S Adélou realizujeme odborné workshopy a pomáhá nám vytvářet edukativní videa.

Web: www.adelakiss.cz

Sociální sítě: FB - Adéla Kišš, IG - adaptace_pohybu, LI - Adéla Kišš

Matyáš Kozma

Matyáš Kozma, Přirozený pohyb, Realfoot

Také Matyáš se zaměřuje na přirozený pohyb a rozšiřuje učení MovNat do ČR. Workshopy a semináře pořádá i pod naší záštitou, dále nám pomáhá s natáčením edukativních videí o fungování těla a jeho procvičování. Matyáš mezitím vybudoval svou vlastní značku Realfoot a my tyto ve špičce extrémně prostorné barefoot boty s hrdostí prezentujeme v našem sortimentu.

Weby: www.matyaskozma.comwww.realfoot.cz

Sociální sítě: FB - Přirozený Pohyb - Matyáš Kozma

Fyzioreha - Mgr. Veronika Kropáčková

Veronika Kropáčková

Lidsky, individuálně a profesionálně poskytují služby fyzioterapie a podiatrie ve zdravotnickém zařízení Fyzioreha, která vede fyzioterapeutka Veronika Kropáčková. Stejně jako my fungují v Písku, takže to k nim máme blízko pro odborné rady a z kliniky naopak rádi posílají své klienty k nám na prodejnu pro doporučenou obuv. Aby od nás zákazníci dostali tu nejlepší možnou péči, pomáhá nám Veronika také s odborným školením prodavaček a zákaznické podpory.

Web: www.fyzioterapiepisek.cz

Sociální sítě: FB - Fyzioreha

Rehabilitační centrum Milevsko - Romana Cihlářová

Rehabilitační centrum Milevsko

V rehabilitačním centru v Milevsku se zaměřují na služby v oboru fyzioterapie a podiatrie jak dětí, tak dospělých. Rádi k nám posílají své klienty pro vhodnou obuv, která významně pomáhá v řešení jejich zdravotních problémů. Odborné konzultace a pomoc při tvorbě obsahu nám poskytuje přímo zakladatelka a majitelka centra fyzioterapeutka Romana Cihlářová.

Web: www.rehabilitacnicentrum.cz