Realfoot Shoes

Realfoot Shoes logo

Značka Realfoot Shoes:

Český výrobce barefoot bot s důrazem na největší prostor pro prsty.

Příběh Realfoot Shoes:

Za vývojem značky Realfoot Shoes stojí dva zakladatelé, Matyáš Kozma a Oldřich Antoš. Matyáš, jakožto dlouholetý lektor a propagátor Přirozeného pohybu, rozvinul své mohutné chodidlo natolik, že mu přestaly vyhovovat i ty nejpřísnější barefoot boty. A tak se spojil s Oldřichem, aby společně vyvinuli botu, která umožní co nejpřirozenější fungování lidského chodidla.

Výrobě nejprve předcházelo tříleté zkoumání potřeb našich chodidel, práce s dětmi i dospělými, testování všemožných běžných i barefoot bot. Následovalo hledání výrobců, potřebnou kvalitu a odbornost nakonec přinesli ševci vycházející z Baťovské školy. Ovšem i samotný vývoj trval další 3 roky, než byli Matyáš s Oldřichem spokojeni s výsledkem v podobě boty, ve které chodidlo plně funguje.

Zatímco jiné boty se od prstových kloubů ke špičce zužují, Realfoot Shoes se naopak rozšiřují, aby poskytly dostatek prostoru nejen palci, ale také malíčku. Všechny prsty tedy svobodně pracují, ale noha zároveň příjemně drží v kotníku a nevychyluje se nežádoucím směrem. Díky extra měkké podešvi je zajištěna maximální stabilita, ale v kombinaci s vícevrstevnou vložkou se chodidlu dostává dostatečná ochrana. 

Cena

32893290
132893290
2 položek celkem
11 9 city jungle light brown
+ další
29136/39/108/255
realfoot city
+ další
29133/38

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení