Poco Nido

 Poco Nido

 

„Oblékněte se šťastně“

O značce

Poco Nido je anglický výrobce zaměřující se na výrobu bavlněných capáčků se semišovou podrážkou. Společnost Poco Nido byla založena v srpnu 2011 v Sheffieldu návrhářkou obuvi a matkou dvou dětí Catherine Lobley.

Zajímavosti

Značka si dává záležet na eko výrobě. Většina capáčků je vyrobena ze 100% bavlny a pravého semiše. Semišová podrážka poskytuje odolný protiskluzový povrch. Botičky procházejí přísnými kontrolami, aby bylo zajištěno, že neobsahují chrom, olovo, formaldehyd, ftaláty, organické sloučeniny cínu, azobarviva ani disperzní barviva. Capáčky Poco Nido nemají ani flitry, korálky nebo nášivky, jsou tak bezpečné i pro děti, které botičky „ochutnávají“.

Doporučená péče o kožené capáčky od výrobce:

Doporučujeme čistit / otírat pouze fleky. Vzhledem k povaze pravé kůže podrážka ztuhne a ztvrdne, pokud je vypraná v pračce, kůže bude také méně přilnavá na hladkých podlahách. Pokud zjistíte, že k tomu dojde v průběhu používání, nebo pokud byly capáčky boty omyty omylem, můžete zkusit semišovou podrážku lehce „obrousit“ tuhým kartáčem. 


CAPÁČKY

  • prostorné v přední části
  • velmi měkké, jemné, vyrobené z čistě přírodních materiálů
  • ideální pro první krůčky
  • svršek z bavlněného kepru, podšívka z bavlněného žerzeje a podešev z hovězí kůže v semišové úpravě
  • moderní design
  • pratelné na 30 stupňů

 

 
 
569
5701569570

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?