Mukishoes

logo_cinza_vertical

 

„Boty určené pro lidské nohy.“

O značce

Mukishoes je moderní portugalská značka barefootové obuvi, kterou založily dvě mladé designérky. Značka klade důraz na přírodní materiály a zpracování, vše v bio kvalitě a z evropských zdrojů. Cílem značky bylo od začátku vytvořit barefoot botu s použitím výhradně přírodních a netoxických materiálů.

Zajímavosti

Majitelkám záleží na spravedlivém výrobním procesu s minimálním možným dopadem na životní prostředí. Značka si vybírá své dodavatele a výrobce, přičemž upřednostňuje ty, kteří mají bohaté zkušenosti a znalosti z praxe výroby textilu a ty, kteří nabízejí certifikace. Jejich hlavními partnery jsou místní rodinné podniky, s nimiž mají blízký vztah, což umožňuje je podporovat a ověřovat jejich pracovní podmínky. Spolupracují s malými místními výrobci, kteří mají generace zkušeností s ruční výrobou obuvi. Díky spolupráci s místními dodavateli a výrobci, se snižuje uhlíková stopa, protože suroviny pocházejí z mnohem menší vzdálenosti, než kdyby je firma dovážela ze zahraničí.


  • 100% barefootové boty
  • na velmi měkké flexibilní podrážce
  • vhodné na užší a průměrné nohy, nejsou tak široké ve špičce
  • anatomicky tvarovaná prstová část
  • nulový drop

 

 

2589
3380125893380

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?