To ono!

6, 5, 4, 3, 2, 1

Někdy "to ono" nepřichází, ani když se na hlavu stavíte, a jindy vám ho Fedex doručí v krabici plné bot, kterou v pomatení smyslů a návalu hormonů objednáte na mateřské dovolené, když nemůžete sehnat vhodnou obuv pro roční dceru Bereniku a minimální odběr ze zahraničí je 50 ks! Tak přesně takhle jsem našla své TO ONO já:).

Boty, které za to mohou

8 let už nemám pravidelnou pracovní dobu, tu vystřídal pravidelný ranní budíček od dětí a pravidelné noční směny včetně víkendů. Cítila jsem v kostech, že i když se mi občas bude stýskat po jisté výplatě a super kolektivu v původním zaměstnání, práce na "volné noze" mi to všechno vynahradí. Lákal mě příslib přidané hodnoty v podobě osobní realizace, svobody, časové flexibility, nenudy.

Před 7 lety jsem převzala osudný balík a už vlastně nebylo cesty zpět. Do bot jsem se zamilovala!!! Svým nadšením zblbla svou rodinu, kamarádky, maminky na plavání, cvičení.... Po prvních padesáti párech se zaprášilo a já pochopila, že nejenom mně žalostně chybí na trhu měkké, precizně zpracované, kvalitní boty s neotřelým designem, a rozhodla se objednat dalších 200 párů bot a připravit web.  

PicMonkey Collage-56

Tramtadadáááá, e-shop s dětskou barefootovou obuví Little shoes slaví 6 let od oficiálního otevření. 

Od té doby, co na mě z krabice od bot to mé TO ONO vyskočilo se nám narodily další dvě holky Babeta a Matilda, a jak tahle tříčlenná partička roste, roste i sortiment, abych je obula. Více značek, větší velikosti...

PicMonkey Collage-54 

Svůj one/woman/family team jsem rozšířila o další posily a otevřela šik kamennou prodejnu v Písku, která v těchto dnech slaví svůj třetí rok bujaré existence.

Jsem spokojená, hyperaktivní a společenská, dětmi a obchodem si plním své sociální a akční potřeby.

Je toho ale dost, ne že ne! Někdy více, někdy méně - většinou podle zdravotního stavu dětí :). Jedno do druhého většinou pěkně zapadá, ale i drobná rýmička jedné z holek mi ty pečlivě poskládané puzzle denních povinností dokáže pěkně rozhodit. To už prostě k podnikání patří... Hezky mi to vesmír naplánoval.

Sama přeji littleshoes.cz dělat pořád tolik radosti, nám, vám, dětem. Krásných ohlasů je hodně, nikdy ne dost!

   

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?