Oslava byla veselá

Sešlo se asi 80 nohou.

Levých i pravých, velkých, malých i úplně nejmenších, plochých, některé s nalakovanými nehty, některé s dlouhým ukazováčkem, jiné s dominantním palcem, pár s haluxy, co kus, to originál.

seminář Matyáš Kozma

A pak se cvičilo, zdálo se, že trochu, ale bolí mě kde co, takže možná i celkem dost.

PicMonkey Collage-279

V centru dění byly nohy - prsty a chodidla. Ne proto, že jsme seminář organizovali my, ale proto, že chodidla drží celé tělo, takže ho dost ovlivňují. 

o nohách a přirozeném pohybu

A Matyáš je skvělý. Klidný, přesto energický, příkladný, vtipný, pozitivní, nedělá z věcí vědu. Umí lidi motivovat, zaujmout, přesvědčit.

cviky na posílení, protažení

Jedno setkání a z něj pár nových poznatků a informací, řada úplně elementárních, ale kdekoli proveditelných a funkčních cviků, nahlodaná hlava dělat něco třeba trochu jinak a hlavně odchod s dobrou náladou.

prevence plochých nohou

Nebudu tu tlumočit žádná moudra, o tom seminář s Matyášem není.

PicMonkey Collage-275 

Doporučuji se zúčastnit, nechat se inspirovat a nakazit optimismem, zdravým pohybem, chutí. Příležitostí je spousta, Matyáš seminářuje a cvičí všeude možně.

My zkusíme připravit zase něco za pár měsíců. Obdobu, ale takovou, aby kdo byl v neděli, mohl přijít znovu, a kdo nebyl, mohl přijít tak jako tak.

PicMonkey Collage-280

 

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?