Mám toho plné roušky.

Kloubení role matky, manželky a podnikatelky se doplnilo o učitelku, trenérku, švadlenu a uklízečku. Odpadl taxikář. Jestli jsem si připadala busy, teď vím, že jsem si tak jen připadala. 

Běhám a u toho dávám dětem příklady z matiky, telefonuji, u toho vařím, hrajeme hry, přičemž má nejoblíbenější je tady máte recept na upečení perníku/bábovky/makovce máte 1 hodinu a můžete požádat za celou dobu pouze jednou o pomoc či nápovědu.

Myslím, že děti na tajňačku soutěží, kdo toho víc zbaští, jinak to jejich konzumační tempo nechápu. Matilda se sama vyjádřila, že má ráda mě, tatínka, Babetku, Bereniku a maso, ale kecá. Kus žvance je na prvním místě, ale cením si její taktnosti. 

barefoot boty 

Barefootové boty v čase korony

Cením si dvojnásob vašich objednávek. Jsem ráda za propad prodeje o 45%, protože to není o 90 ani o 100%. Všem vám přeji pár desítek úspěšných %, s těmi to zvládneme.

Děkuju všem holkám v little SHOES v čele s nejpracovitější a nejzapálenější Luckou. Upravily své pracovní doby, pomáhají z domova, balí na střídačku i odpoledne a večer, aby se v práci nepotkávaly.

Baví mě manžel, který mi po večerech pomáhá připravit polepy do nové prodejny. Vymyslel dle zadání slovně hravý, tématický slogan:

"Vyšlápnuté ho…no cítíte v barefoot 2x." 

Tak ještě doplňuji, že musí být publikovatelný. Všem, kdo mi posíláte nápady, děkuju za zamyšlení i iniciativu, my jsme v koncích.

Snad můj projev zní upřímněji než premiérův, protože víc než kdy jindy si uvědomuji, že i ta svačina ve školce je cenná pomoc.Bundgaard holínky

Vidím to bledě růžově.

Děti jsou konečně zdravé, manžel není věčně v Praze, nemusím furt někam někoho vozit a vyzvedávat. Mám, co jsem chtěla.

Funím, ale dýchám. Bylo líp i hůř. Ještě jsem nestáhla hry do tabletu (to přijde možná v květnu). Zaplatila jsem včera DPH, nesepisuji výpovědi, ale FB příspěvky. 

Držte se! 

PicMonkey Collage-53

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?