Kdo je little SHOES

"Dobrý den"!

Tím začíná náš každý den i každá vaše návštěva u nás v Little shoes, třeba i elektronická.

Přicházíte/píšete, svěříte nám jména vašich dětí, velikosti nohou, soukromá fakta o tvaru chodidla a téměř až intimní podrobnosti ohledně nártu, klenby a kotníku. Svlékáme vás z bund a nakonec i z ponožek.

Little_shoes_obchod_pisek-001

Čím více informací, tím více indicií ke správnému obutí našich/vašich malých zákazníků.

Jste vstřícní, chceme být také! Bez toho se správná bota nevybere.

Rádi bychom vám práskli i něco málo o nás, protože myslíme, že by to bylo přinejmenším fér, vědět, komu v dnešní době tato citlivá data svěřujete :).

A začneme hned od podlahy.

Já jsem Klára.

Velikost chodidla mám 39 (i když popravdě v poslední době spíš 40, už se nerada mačkám) a poznáte mě podle výrazné rtěnky, pokud se ráno stihnu namalovat.

Little shoes je mé čtvrté dítě, které se zrodilo z neutuchajícího nadšení pro barefoot obuv a mé potřeby něco dělat.

Jsem hrdou majitelkou, nadšenou koordinátorkou a stále ještě štědrou firemní sponzorkou :-)

Jsem podnikatelka bez podnikatelského ducha, ale jsem podnikavá. A spokojená.

11k

Lucka je nadšenec.

Všichni říkají, že mi je podobná. A asi v lecčems jo. Poznáte nás ale třeba podle barev, Lucka bude vždy v černé, když se odváže, v nejtemnější modré :-)

Díky jejímu zapálení, optimismu a rychlosti je v kombinaci s hlídací babičkou snem každého zaměstnavatele. Nikdy mě v tom nenechá. Ve dne v noci balí, u toho telefonuje a odpovídá na emaily - a to vše s úsměvem a k tomu stíhá vymýšlet, co a jak u nás poladit, abychom byli nejvíc nejlepší. A i když o tom asi neví, je interní IT specialista.

S obvyklou velikostí bot 40 lítá mezi prací, 2 dětmi a za svých 30 hod. úvazku stihne práce jako za 40.

IMG_6739

Lenka byla "vyvolená".

Vybrala nám jí Lucka mezi zákazníky. Pro její normálnost - že nakupuje dobře padnoucí boty, hezky jedná se svými 2 dětmi, je milá, bosobotově zapálená… Prostě sympatická zlatovláska, která svůj dlouhatánský cop věnovala onkologáčkům a aktuální mikádo jí sluší neméně.

Na pohovor přišla v 39 Camperkách a na naší troufalou nabídku práce nadšeně kývla. Nejdřív na brigádu a už jsem jí polapila do littleshoesových sítí na tříčtvrteční úvazek.

Lenka má místo levé ruky měřidlo Plus12 a místo pravé Clevermess. Myslím, že není pracovní den, kdyby si nezaměřila :-) A měří i nohy zákaznic a zákazníků a umí poradit, které naše boty padnou a stanou se vašimi.

IMG_6748

Dominika přišla na seminář s Matyášem Kozmou a už neodešla.

Závidím jí nohu popelky a neustálý úsměv i krásné bílé rovné zuby. Je fakt sluníčko. Ve tváři i povahou. Vstřícná k nám i k vám. Klidná, přesto živá. Přítomná, když je potřeba.

little_shoes_02

Pohodová Bára pracuje v Pohodě.

Účetnictví, administrativa a byrokracie je má noční můra a její náplň práce. Bez Báry preciznosti bych byla v čudu a bez jejího manžela, který odsvědčil naší svatbu, bych nebyla ani šťastně vdaná. Máme stejně velké nohy, stejně staré děti, stejně vzdělané muže. Naštěstí k těm fakturám nemá stejný postoj jako já.

IMG_2089 2 

A že nám to takhle klape, už jsem psala minule. 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?