Do toho

Nechci plašit, ale ta dlouho odkládaná cesta na nákup se už nebude dát dlouho odkládat.

Září straší za rohem a alespoň drobné přípravy na začátek nového školního roku vám dodají klid na duši a ušetří stresíček ze shánění školních a školkových potřeb na poslední chvíli.

Zprvu se ty dva měsíce prázdnin zdály nekonečné, ale jeřabiny se začínají červenat, vlaštovky houfovat - je čas vyklepat zapomenuté svačiny ze školních tašek, překontrolovat stav botníku a vyrazit do obchodu. Ale nenechte si kazit letní náladu. Cesta do města může být stejně tak příjemná jako cesta z města. I léto ve městě má své kouzlo, třeba vůni rozpálené, čerstvě pokropené ulice, zvuk zvonů odbíjející pravé poledne, klimatizace:)... 

PicMonkey Collage-247

A nezapomeňte, že motivace je důležitá! Nejdřív zmotivujte sami sebe, pak děti a nakonec muže. Pořadí bych doporučovala dodržet a poslední článek výpravy případně vypustit. Věty typu, když si ty bačkory hezky vyzkoušíš, zajedem si do Chvaletic na suprovou zmrzku/Až vybereme botičky, půjdeme se podívat do Sladovny. Nebo... přines - podej - pak si dáme pivo (pokud s sebou tedy přesvědčíte manžela) v Až na půdu na zahradě, kafčo v Kaférně a jiné, trochu vydíráním zavánějící, praktiky, jsou v tomto případě více než povolené. 

Kdo to máte dál, udělejte si výlet a nákup bot bude jen nevinnou součástí skvělého prázdninového dne v Pohádkové kovárně, u zvířátek v Putimi nebo v Zeměráji.

fullsizeoutput_3a28

To dáte! A třeba my vám u toho v Little shoes budeme fandit a pomáhat tím, že u nás si při zkoušení bot mají děti s čím hrát, můžou u toho zdravě mlsat a houpat se i skákat mají vyslovený příkaz. Kdy přijdete? Konec okurkové sezóny, otevřeno máme zase častěji...

PicMonkey Collage-246

Tak se stavte, nebude to bolet - slibujeme! Navíc od nás se snad nedá odejít s prázdnou, budete mít splněno.

velký výběr barefoot bot

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?