Jaké je vaše léto?

StylovÉ!

Slušivé šaty, elegantní kabelka, nalakované nehty, lesklé rty a zářivý úsměv v kavárně. Je to o vás? Okolo pobíhá cool oháklé dítko se zmrzkou. Pohodu a dokonalou imagekazí jen umazaná pusa a kydanec na tričku, v lepším případě na tom dětském.

Do města, na promenádu v přímořském letovisku a garden party se nebojte letních bot s otevřenou špičkou i patou. Čím méně, tím lépe. Dětské sandály Camper a Bobux designem lákají, ty bych brala pro sebe slýchám často a kdo to neříká, tak si to myslí, stejně jako já. Jsou nááádherné.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_1f32

Děti pokukují kousek vedle. Livie&Luca umí hravými detaily nejmenší očarovat a dospělé neodradit, žádný kýč, drobnosti z nich dělají klasické Livie.

IMG_4281

Outdoor baby aneb neřízená střela

Kavárnám se vyhýbáte obloukem, centrum města je za trest a les druhý domov. Nebo jiný scénář: dítě víc jezdí na odrážedle, než chodí, nohy má samé modřiny a na místě sedí (s křikem) akorát připásané v autosedačce. Letní Keeny CNX jsou stvořené pro vás - chrání palce, vydrží lecos, kamarádí se s vodou a časem změknou. Nejsou jedinou možností, znáte Plae sandálky a prodyšné balerínky?

PicMonkey Collage-186

Mít tak žábry...

Obojživelné dítě potřebuje obojživelné boty - univerzální water friendly letní boty do města, do vody i do přírody. Celogumové nebo z rychleschnoucích odolných materiálů. Geniální pro děti, které se před potokem nezastaví, do louže s radostí hupnou a v ranní rose se rády brouzdají.

 PicMonkey Collage-187

Omdlíváte z 4 místných cifer?

Věčně naboso a na chvíli boty za nemálo stovek. Staré dobré kousky ulovíte ve slevě už od 4 set, jen výběr je omezený. Jestli máte pomyslnou skousnutelnou hranici tisíc korun, možností je už celá řada. Jsou tu výrobci, u kterých jeden papírek s Palackým stačí na boty i nanuka.

PicMonkey Collage-189

Celé léto naboso...

 ...pro extrémisty. A skoro naboso pro skalní barefoot příznivce. V letních bosobotách se moc nezmění, plosky budou dále pracovat, prsty mít svůj prostor a lehké boty svaly nezatíží. Ideální prevence i léčba plochých nohou.