Má být krásně, tak jsem zabalila gumovky...

 

Můj taťka, jinak učitel, zkonstruoval, nevím jak, karavan. Dovolené v kempu s pár dalšími rodinami se stejným obytným přívěsem byly skvělé. A oblíbená zábava - brodit se v potoce v gumákách a stavět přehrady. Kdo si nabral, vyměnil ponožky a pokračovalo se. Když už všechny vlastní visely okolo ohně, došlo na fusekle kamarádů, pak rodičů a pak se šlo spát.

 IMG_0204-2 

Zapřou nos mezi očima 

Drkotají jim zuby, fialoví rty, přesto tvrdí, že jim zima není. Nepůjdou dobrovolně z vody ven. Máte místo dětí kachny? Zabalte dětem 10 párů ponožek a holínky, pro sebe láhev vína a oblíbenou knížku a celá rodina bude spokojená. 

PicMonkey Collage-165

Víc než lego 

Potok je dokonalá stavebnice s poznáváním kouzel světa. Přehrady z kamenů, hrady z písku, chobotničky z pampelišek, lodičky z kůry...

 PicMonkey Collage-166

Jaké holínky? 

Naboso je nejvíc, nejlíp, ale na chvíli. Gumovky Bundgaard myslely na děti s širokou nohou a dokonale anatomicky tvarovaná špička dopřeje prostor každé malé ploutvičce. Druhý náš výrobce Move by Melton zapracoval na designu, a potěší i váhou a ohebností, jejich dětské holínky podpoří osahávání světa i obutou nohou. Pořiďte gumovky dost vysoké, aby si nenabraly do bot dřív než přečtete první stránku. Pěknou dovolenou!