Musíme se do toho obout, hlasujte!

Chci po vás pořád do kola hlasy do soutěže maminka-podnikatelka roku 2019.

Koho tím vlastně podporujete? Maminku Bereniky (6), Babety (4), Matildy (3) a little SHOES (5).

https://maminkaroku.maminka.cz/…/mam…/2019/profil/168/klara/

LS-Podnikatelka-rokubanner

Jsem barefoot příznivec, ačkoli jsem naboso nerodila. Krom zlomené nohy 2 dny před třetím porodem jsem udělala řadu dalších mateřských i podnikatelských přešlapů.

PicMonkey Collage-103

  • Že boty tlačí jsem uvěřila, když z nich po 5ti minutách chůze vyndala Beri kávovou lžičku...
  • Nevěnuji dostatečnou pozornost školkové tabuli a na vánoční besídku jsem přišla v jiný den.
  • Občas nezvládám dávat spát děti, usínají leckde.

PicMonkey Collage-104

  • Rum ochutnala Babet poprvé v roce, stačila chvilka nepozornosti při pečení vánočního cukroví a „pálí“ bylo eins zwei. Punč jsem jí pro jistotu naředila vodou místo šťávy ke snídani ve dvou. 
  • Přežily čištění zubů červenou temperou.

 

PicMonkey Collage-106


.
.
.


Podnikám bez business plánu, tabulku cashflow, kterou mi manžel vnuknul, nevyplňuji a on tím svůj ekonomický dohled nad little SHOES naštěstí vzdal. Jsem administrativní looser, na účetnictví mám ráda akorát svou účetní Báru. Pracuji ve dne, v noci. Dost, ale podle toho, kdy najdu ve svém životním kolotoči čas.

Krom svobody, ad hoc pracovní doby a seberealizace mi obchod přináší nečekanou dávku emocí, od euforického pocitu úspěchu po vlnu skepse. Pocit, že tolik bot nikdy nerozprodám se během chvíle mění na bezmoc, že nemáme, co prodávat. Stovky pochvalných emailů a recenzí pak smete jedna negativní....

Chci tím říct, že začít s little SHOES byl přesto všechno správný krok. S plusy i mínusy. A že si to mé podnikání zaslouží podpořit a pomoci dosáhnout na propagaci, kterou soutěž v dalším kole nabízí. Postupují 3 s nejvíce hlasy v každé kategorii a hlasovat může jeden člověk i opakovaně, znovu po hodině.

Jsem úplně normální máma, která zkusila vyřešit svou práci na mateřské/po mateřské podnikáním a jde to. Vivím prostor inspirovat, motivovat ostatní, protože nejčastěji chybí odhodlat se a začít, pak to už jde.

Růst obchodu skýtá větší prostor působit na zákazníky i výrobce. Baví mě ovlivňovat, co produkují u nás i na druhém konci světa. Sním o bohatém sortimentu nejen pro děti, ale i pro dámy a pány. Raduju se z rostoucího počtu zdravě obutých svobodných nožiček a postup dál by byl další veselý střípek.

Nemusíte vstávat v 5 a začít hlasovat. Stačí v 6 :-) Pak už každou hodinu, protože 1 člověk nás může podpořit i opakovaně, vždy po hodině, z mobilu na data a z počítače na wifi, takže 2 hlasy najednou. Co kolegové, kamarádi, manžel, děti, už hlasovali?

https://maminkaroku.maminka.cz/…/mam…/2019/profil/168/klara/

 

D.ě.k.u.j.u.

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?