Maminka-podnikatelka roku 2019! Soutěžím...

Ne, nenudím se. Nevím, kam dřív skočit.

Ne, nejsem samolibá. Jen si uvědomuji své klady.

Ne, nejsem matka roku. Nežehlim, děti chodí bez čepice, když fouká vítr, a nečekám u postele, než večer usnou. Přečíst, pusu a nevylejzat.

Ne, nemyslím si, že vyhraju. Už jen z výběru do tak milé společnosti se cítím jako vítěz. Prý se nás hlásilo do všech kategorií dohromady tisíc, a jestli je to jen z poloviny pravda, tak tomu stejně nemohu uvěřit.

Proto mám radost z "ocitnutí se" v semifinále soutěže Maminka roku v kategorii maminka podnikatelka.

Protože já jsem maminka - podnikatelka a i přes všechny kiksy, kterých jsem se na 3 školou ještě nepovinných dětech, manželovi, podnikání a domácnosti kdy dopustila, jsem na to náležitě pyšná a nic bych neměnila.

Pokud je vám mé kloubení několika rolí sympatické, hlasujte! Každou hodinu, každý den, každý týden, každý měsíc, jednou za dva měsíce... Protože hlasy se sčítají až do 14.7. a hlasovat můžete po 60ti zas a znovu. Je to jednoduché, klik a 4 písmena z obrázku. Žádné registrace a potvrzující emaily.

25a

Já vám to budu připomínat. Mé obvyklé facebookové a instagramové příspěvky budou končit pravidelně linkem na hlasování, snad to nebude obtěžovat a snad já nebudu zapomínat vám to připomínat :-)

Třeba mě na tu bednu dostanete:). A little SHOES bude slavnější, o to tu jde. Víte, kolik pak zdravě obujeme nohou? 

Už teď děkuju, je to nečekaně zábavné a potěšující. Od budíků s upozorněním od předpokládaných i nečekaných podporovatelů, po hlasy od konkurence přes vzkazy od lidí, kteří z mého života skoro zmizeli, ale při soutěži se ozvali. Díky i manželům, které mé pravidelné zákaznice dokopaly hlasovat, stejně jako jsem o pár hlasů požádala i já svého muže.

Nebyl ten čas soutěžit zbytečný, a že ho padlo hodně, psaní vážně není má silná stránka, takže toť vše. Díky!

13a

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?