Náš tým

Rychle rosteme a máme spoustu výzev pořád ještě před sebou. Jsme jeden z největších e-shopů s barefoot obuví a hledáme šikovné kolegy do mladého a dynamického týmu v Písku. Chceme najít někoho, komu jde práce rychle od ruky, umí si věci zorganizovat a má opravdu chuť s námi budovat skvělou firmu.

 

Klárka   Martin

 

Klára – majitelka

Chtěla jsem před 7 roky jedny boty pro dceru a vznikl z toho obchod s tisícema barefootů. Vybírám, co budeme prodávat a mám za cíl samé spokojené zákazníky a zaměstnance.

klara@littleshoes.cz 

 

 

Martin – majitel

15 let se staral o to, aby se co nejvíce Čechů naučilo cizí jazyky. Teď má nové ambice – naučit Čechy (a nejen je) chodit v barefootových botách.

martin@littleshoes.cz | 775 221 933

 

 

 

Lucka    Lenka 

 

Lucka – když potřebujete cokoliv vyřešit...

Srdce firmy i motor, je tu pro všechny a pro všechno. Poradí a pomůže s maximální ochotou a rychlostí. A když se dá v něčem soutěžit, je první přihlášená a obvykle i vyhlášená.

 

 

Lenka – tvář prodejny

A klidně dvě tváře, když se u nás zastaví její ségra – dvojče. Vaše pochvaly na skvělé tabulky velikostí jsou díky její precizní práci. Měřidlo Plus 12 a Clevermess jsou její skoro nejlepší kamarádi.

 

 

 

Katka S resize    Denisa resize 

 

Katka – PPC, SEO, PR, Content...

Abyste i vy věděli a viděli to, co víme
a zažíváme my. A abychom šířili povědomí o zdravém barefoot obouvání.

   

Deniska - poradí, zabalí...

Deni vplula do Little Shoes stejně skvěle jako vy zaplujete do svých nových barefootů. A kdybyste nevěděli které, tak je tu pro vás. 

     
Zuzka    Kačka 

 

Zuzka – Všechno nejlepší k Vašim nohám a našim ústům

Vyřídí vaše objednávky a ještě upeče fantastický kváskový chléb. Postará se o svačiny v Little Shoes a nezapomene nakrmit kurýry přepravců, aby měli energii vše rychle doručit. 

 

 

Kačka – ve skladě "skoro" jako doma

Kačka bydlí hned naproti... Takže si klidně v pyžamu odskočí zabalit Vaši večerní objednávku. 

 

 

 

 

Klárka K resize   Anička

 

Klárka – libero, univerzál

 Naskladní, zabalí, udělá inventuru... V nouzi zapojí do práce i rodinu, prostě cokoli, aby vše šlapalo, jak má...

 

 

Anička – She´s a Footic girl

Anička speaks English very well, a tak pomáhá hlavně našim zákazníkům v Evropě, které také učíme, aby měli rádi barefoot boty.

     
    Petra 

Adélka - krásná Adélka balí krásné boty

Všechno vždy hbitě mrštně, vyskladní, naskladní, zabalí, vybalí, zkrátka co je potřeba do toho se vždy pouští s úsměvem.

 

Péťa – když něco nesedí, nelíbí...

Vybalit, zkontrolovat, vystavit dobropis, poslat peníze a naskladnit. Co někde nevyhovuje, připraví Péťa tak, aby mohlo dělat radost jinde...  

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení