Náš tým

Klárka   Martin

 

Klára – majitelka

Chtěla jsem před 7 roky jedny boty pro dceru a vznikl z toho obchod s tisícema barefootů. Vybírám, co budeme prodávat a mám za cíl samé spokojené zákazníky a zaměstnance.

klara@littleshoes.cz 

 

 

Martin – majitel

15 let se staral o to, aby se co nejvíce Čechů naučilo cizí jazyky. Teď má nové ambice – naučit Čechy (a nejen je) chodit v barefootových botách.

martin@littleshoes.cz |775 221 933

 

 

 

Lucka    Lenka 

 

Lucka – když potřebujete cokoliv vyřešit...

Srdce firmy i motor, je tu pro všechny a pro všechno. Poradí a pomůže s maximální ochotou a rychlostí. A když se dá v něčem soutěžit, je první přihlášená a obvykle i vyhlášená.

 

 

Lenka – tvář prodejny

A klidně dvě tváře, když se u nás zastaví její ségra – dvojče. Vaše pochvaly na skvělé tabulky velikostí jsou díky její precizní práci. Měřidlo Plus 12 a Clevermess jsou její skoro nejlepší kamarádi.

 

 

 

Katka    Péťa 

 

Katka – PPC, SEO, PR, Content...

Abyste i vy věděli a viděli to, co víme
a zažíváme my. A abychom šířili povědomí o zdravém barefoot obouvání.

   

 

Péťa – rychlé odeslání Vašich balíčků

Napikovat, zkontrolovat, zabalit, nalepit štítek, vložit informace a předat našim milým kurýrům. Abyste pravou a nově obutou mohli vykročit hned druhý den.

     
 Zuzka   Kačka 

 

Zuzka – Všechno nejlepší k Vašim nohám a našim ústům

Vyřídí vaše objednávky a ještě upeče fantastický kváskový chléb. Postará se o svačiny v Little Shoes a nezapomene nakrmit kurýry přepravců, aby měli energii vše rychle doručit. 

 

 

Kačka – ve skladě "skoro" jako doma

Kačka bydlí hned naproti... Takže si klidně v pyžamu odskočí zabalit Vaši večerní objednávku. 

 

 

 

 

 

  Anička

 

Klárka – libero, univerzál

 Naskladní, zabalí, udělá inventuru... V nouzi zapojí do práce i rodinu, prostě cokoli, aby vše šlapalo, jak má...

 

 

Anička – She´s a Footic girl

Anička speaks English very well, a tak pomáhá hlavně našim zákazníkům v Evropě, které také učíme, aby měli rádi barefoot boty.

     
     
 

 Bára - účetnictví, finance

Bára nám to na konci vždycky spočítá... A my se nestačíme divit. Ale stejně ji máme rádi :) Je pohodová a dělá v Pohodě.

   

 

 

 

Používáme soubory cookies, pomáhají nám zkvalitňovat a zefektivňovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Zajímají vás detaily?