Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Co vám nevyhovuje, pošlete nám do 3 týdnů od převzetí zpět (prosíme nenošené, v původní krabici/obalu a s cedulkami, nevadí, když je kvůli zkoušení odstřihnete/sundáte). 

Máme pro Vás levný a rychlý způsob vrácení zboží. Stačí si ve formuláři níže vygenerovat štítek a odnést zboží na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny. Na místě nic neplatíte, my vám z peněz za vrácené zboží odečteme 50 Kč v případě podání v ČR. Odeslat balík touto cestou můžete i když k vám putoval jiným přepravcem. 

 

Reklamace

Pro reklamování vadného zboží prosím vyplňte Reklamační formulář 2022

Před odesláním reklamace prosím ještě zvažte, je-li oprávněná. Životnost obuvi je dána způsobem a intenzitou používání – při nesprávném či intenzivním používání dojde k jejímu opotřebení mnohem dříve než za 24 měsíců, aniž tím vzniká právo z vadného plnění. Nejčastější důvody neopodstatněných reklamací jsou:

  • Zboží bylo užíváno k nevhodnému účelu (např. na jízdu na odrážedle, vycházková obuv na sport, interiérová obuv venku apod.)
  • Vada byla na zboží v době převzetí a přesto bylo zboží užíváno – odlišnost velikosti levé a pravé boty, křivé šití, nerovnosti na podrážce apod.
  • Vada vznikla mechanickým opotřebením (odřený až prodřený materiál třením o tvrdý a hrubý povrch)
  • Jedná se o nevhodně zvolenou obuv (boty tlačí, zouvají se, nesedí na noze…)
  • Vada nebyla reklamována v okamžiku jejího vzniku a zboží bylo i po jejím vzniku dále používáno a předáno k reklamaci až u rozsáhlého poškození – např. díra v podrážce, výrazné rozlepení boty apod.) a celkově vynošené obuvi.
  • Vada je způsobena nesprávným užíváním (odírání, ošoupání, promáčením), skladováním ve vlhku, nesprávnou údržbou – absence pravidelné impregnace a krémování, praním, nevhodným čištěním, aplikací čisticích prostředků ovlivňujících barevnou stálost, sušením sálavým teplem, v sušičce či fénem, vystavováním slunci, zásahem kupujícího-spotřebitele či mechanickým poškozením

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení